اخبار
باشگاه مشتریان
جبران خسارت  از سمت شرکت اینترنتی یا SLA
۱۴۰۱/۰۳/۰۱
جبران خسارت از سمت شرکت اینترنتی یا SLA

جبران خسارت از سمت شرکت اینترنتی یا SLA کلمه ی SLA یا همان Service Level Agreement نوعی قرارداد است که با مشخص کردن سطح خدمات دریافتی ،در شرایطی که کیفیت خدمات با سطح تعیین شده در قرارداد مطابقت نداشته باشد به مشترک امکان درخواست جبران خسارت میدهد.برای اطلاع از ضوابط و چارچوب موافقت نامه هاي سطح خدمات (SLA ) مصوبه ۱۷۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات را مطالعه نمایید.

چگونه سرویس خود را از طریق پنل آسیاتکین تمدید کنیم؟؟
۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چگونه سرویس خود را از طریق پنل آسیاتکین تمدید کنیم؟؟

چگونه سرویس خود را از طریق پنل آسیاتکین تمدید کنیم؟؟ ابتدا وارد پنل کاربری آسیاتکین شوید (جهت آموزش مراحل ورود به پنل کاربری بر روی " چگونه وارد پنل کاربری اسیاتکین شویم " کلیک نمایید ) پس از ورود به پنل در صفحه ی اصلی گزینه تمدید را انتخاب نمایید. شماره ای که قصد تمدید و شارژ آن را دارید انتخاب نمایید. در صفحه ی ظاهر شده تمامی سرویس ها قابل مشاهده میباشد، سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید.( در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی تمدید با شماره 91014141-041 تماس بگیرید) پس از انتخاب سرویس مورد نظر برروی گزینه خرید کلیک نمایید. تایید فاکتور را انتخاب کنید. در این مرحله پیش فاکتور شما ایجاد شده، جهت ادامه عملیات تمدید تیک گزینه "با قوانین و مقررات این فروشگاه موافقم " را انتخاب و سپس برروی تایید و پرداخت کلیک نمایید. پس از ورود به صفحه ی پرداخت،اطلاعات کارت خود را وارد و گزینه ی پرداخت را انتخاب نمایید. پس از پرداخت، پیام پرداخت شما با موفقیت انجام شد را دریافت خواهید کرد و سرویس شما شارژ و تمدید خواهد شد. در صورت وجود هرگونه مشکل با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ادامه جهت راهنمایی بهتر شما عزیزان آموزش مراحل را بصورت تصویری تهیه کرده ایم.

چگونه وارد پنل کاربری آسیاتک شویم؟؟
۱۴۰۱/۰۲/۲۰
چگونه وارد پنل کاربری آسیاتک شویم؟؟

برای ورود به پنل کاربری آسیاتک شما باید دارای سرویس از اینترنت آسیاتک باشید. جهت ورود به پنل مشترکین آسیاتک وارد لینک مقابل شوید : www.1544.ir در بالای صفحه کادر آبی رنگ "ورود به حساب" کلیک کنید در صفحه ی ظاهر شده نام کاربری و رمز عبور پنل خود را تایپ کنید گزینه ی ورود را انتخاب نمایید شما با موفقیت وارد پنل کاربری خود شده اید. رمز عبور آسیاتک را فراموش کرده ام و نمیتوانم رمز عبور خود را بازیابی کنم جهت بازیابی کلمه عبور پنل آسیاتک مراحل زیر را دنبال کنید : گزینه ی بازیابی رمز عبور را انتخاب کرده کدملی ( یا نام کاربری سرویس ) خود را تایپ کنید بر روی گزینه ی ارسال درخواست، کلیک کنید کد دریافت شده را وارد کنید گزینه بازیابی را انتخاب کرده برای پنل خود رمز جدید تعریف کرده و رمز خود را ذخیره نمایید. رمز عبور شما با موفقیت بازیابی شد میتوانید با رمز جدید وارد پنل کاربری خود شده و از جزئیات سرویس خود مطلع شوید. در ادامه آموزش ویدیویی ورود به پنل کاربری آسیاتک را مشاهده خواهید کرد :

چگونه وارد پنل کاربری آسیاتکین شویم؟
۱۴۰۱/۰۲/۲۰
چگونه وارد پنل کاربری آسیاتکین شویم؟

برای ورود به پنل کاربری آسیاتکین وارد لینک www.asiatechin.com شوید گزینه ی ورود به پنل مشترکین را انتخاب نمایید . شماره موبایل خود را وارد و گزینه ی من ربات نیستم را انتخاب و سپس بر روی بررسی شماره تلفن کلیک کنید . پیامکی حاوی رمز یکبار مصرف جهت ورود دریافت خواهید کرد . رمز یکبارمصرف ارسال شده به شماره همراه را وارد و بر روی گزینه ی بررسی کد کلیک کنید . شما وارد پنل کاربری خود شده اید و می توانید جزئیات سرویس خود را مشاهده و یا آنلاین نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایید. درصورت نیاز برای مشاوره ی تمدید، کارشناسان فروش ما از طریق تماس با 91014141-041 آماده خدمات رسانی به شما عزیزان خواهند بود . در ادامه آموزش ویدیویی ورود به پنل کاربری آسیاتکین را مشاهده خواهید کرد :

باشگاه مشتریان آسیاتک
۱۴۰۱/۰۱/۱۵
باشگاه مشتریان آسیاتک

آشنایی با باشگاه مشتریان آسیاتک مجموعه های بزرگ مانند بانک ها دارای باشگاه مشتریانی هستند که بخشی از خدمات پس از فروش خود را از طریق آن به مشتریان خود ارائه میدهند. آسیاتک با تمام مشتریان خود خانواده بزرگی تشکیل داده است که همه اعضا میتوانند از خدمات باشگاه مشتریان آسیاتک استفاده کنند. در باشگاه مشتریان آسیاتک چه خدماتی می توان دریافت کرد؟ شما کاربر آسیاتکی با هر خریدی که از آسیاتک انجام میدهید امتیازی در باشگاه مشتریان خود جمع آوری میکنید، این امتیاز بصورت خود کار جمع آوری می شود. حال با این امتیاز ها میتوانید کد های تخفیف برای خرید از دیگر مجموعه ها دریافت کنید. برای مثال همه ما خرید های آنلاین از دیجی کالا digikala.com یا دیجی استایل داریم و یا برای تماشای فیلم به سایت فیلیمو filimo.com مراجعه می کنیم، و یا شاید هنگام سفر به جست و جوی پرواز یا هتل بپردازیم ... در تمام موار فوق و یا موارد مشابه شما میتوانید از باشگاه مشتریان آسیاتک تخفیف دریافت کنید. پس حتما به باشگاه مشتریان خود مراجعه کنید و لیست جشنواره ها رو مطالعه کنید، لازم به ذکر هست که جشنواره ها در حال تغییر هستن. بعد از ورود به پنل کاربری در قسمت باشگاه مشتریان این لیست قابل مشاهده هست.