مرکز تلفن چه مزایایی دارد ؟
۱۴۰۰/۱۰/۱۹
مرکز تلفن چه مزایایی دارد ؟

مرکز تلفن یا همان سیستم ویپ (VOIP) چه مزایایی برای کسب و کار ما خواهد داشت ؟

تمام افرادی که به دنبال بهبود ساختار کسب و کار خود هستند دیر یا زود با سیستم ویپ یا مرکز تلفن آشنا می شوند. در این مطلب قصد داریم بطور خلاصه دست آورد ها و مزایای مرکز تلفن را برای شما شرح دهیم.


ساختار هدفمند:

مشتریان با ساختاری واضح روبرو هستند که علاوه بر هدایت تماس ها به افراد مرتبط ، پرستیژ مجموعه را در نگاه مشتریان افزایش خواهد داد.
تمامی مشتریان و افرادی که با مجموعه در تماس هستند بجای چند شماره با یک شماره درارتباط خواهند بود. 


کاهش هزینه های تماس:

علاوه بر حذف هزینه تماس های داخلی، هزینه هایی که به عنوان تنخواه در نظر گرفته می شود نیز
حذف میشود زیرا افرادی که خارج از محیط مجموعه (مانند بازاریاب ها) تماس می گیرند بجای استفاده از شماره های شخصی با همان شماره تلفن مجموعه و سیستم ویپ تماس های خود را برقرار خواهند کرد.

تماس های بعد ساعت کاری:

عدم از دست دادن تماس های ورودی بعد از ساعت کاری با توجه به سیاست مجموعه. با توجه به این که این سیستم بر روی گوشی های همراه قابل نصب و اجرا می باشد، تماس هایی که بعد از ساعات کاری با مجموعه گرفته می شود را میتوان به فرد یا افرادی هدایت کرد و ازدست دادن تماس های مشتریان را در طول شبانه روز به صفر رساند.

مقایس پذیری:

با افزایش یا کاهش و یا جایگزین پرسنل براحتی میتوان تغییرات را در سیستم اعمال کرد.
در صورتی که محل مجموعه به هر دلیلی تغییر یابد و یا دفتر یا واحد جدیدی به مجموعه اضافه گردد به راحتی میتوان به شبکه مرکز تلفن اضافه کرد. (بدون نیاز به تغییر شماره)  

ارتباط بین دفاتر مختلف:

استفاده از تماس های داخلی بین شعب و پرسنل که موجب ارتباط بهتر و کاهش هزینه میشود

عدم نیاز به خرید گوشی‌های تلفنی:

استفاده از سیستم کامپیوتری و گوشی های هوشمند و عدم نیاز به گوشی های تلفنی


تهیه گزارشات حرفه‌ای نتیجه
:

گزارش گیری در پارامتر های مختلف جهت مدیریت بهتر پرسنل.
یکی از کاربرد های مهم مرکز تلفن ، گزارش دهی حرفه ای این سیستم می باشد که شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان  با ما تماس حاصل فرمایید.

ضبط مکالمات:

پر کاربرد در موارد حقوقی و کنترل کیفی عملکرد

ارتباط با انواعCRM

سیستم ویپ قابلیت ارتباط با انواع CRM در مجموعه های مختلف را دارد، که در نهایت موجب عملکرد بهتر اعضا و ارتباط پویاتر با مشتران خواهد بود.

سیاست گذاری کاربردی:

محدود کردن دسترسی کاربران ، محدود کردن تماس به داخلی های خاص که با توجه به سیاست هر مجموعه متفاوت و قابل اجرا خواهد بود. 


موارد ذکر شده بخشی از امکانات و قابلیت های سیستم مرکز تلفن برای کسب و کار شما خواهد بود که درصورت داشتن هرگونه سوال می توانید با شماره 04191014141 تماس حاصل فرمایید.

ما در شرکت آسیاتکین سال هاست که از سیستم ویپ استفاده می کنیم و چنین سیستمی رو برای تمامی کسب و کارها توصیه میکنیم. شرکت آسیاتکین با سالها تجربه در زمینه کامپیوتر، نصب و پشتیبانی شبکه، آماده ارائه تمامی خدمات مرکز تلفن می باشد.