طراحی وبسایت در تبریز
۱۴۰۱/۰۱/۳۰
طراحی وبسایت در تبریز

سوال اول قبل از اقدام این است که اصلا چرا باید وبسایت داشته باشیم ؟

در حال حاضر 1.7 میلیارد وبسایت در دنیای اینترنت وجود دارد البته 83% این وبسایت ها غیر فعال هستند.

وبسایت ها به 2 دسته تقسیم میشوند، یا شخصی هستند و یا کاری.

حال به پاسخ پرسش بالا بپردازیم...

1. معرفی و اعتبار
داشتن وبسایت برای هر شخص یا کسب و کاری اعتبار می بخشد، اگر میخواهید خودتان یا کسب و کارتان را به شخص یا مجموعه ای معرفی کنید بهترین گزینه وب سایت است. افراد مبتدی برای ارسال رزومه از نرم افزار های ساخت رزومه بصورت فایل استفاده میکنند، اما افراد حرفه ای از وبسایت شخصی یا کاری خود را برای ارسال رزومه و معرفی خود استفاده میکنند.

2. جذب افراد
حدود 4 میلیار از جمعیت جهان در حل استفاده از اینترنت هستند که 90% از آنها خرید های اینترنتی دارند. در ایران 70% مردم از اینترنت استفاده میکنند. این آمار فقط یک پیام دارد "اینترنت یک فرصت بی نظیر است"
در دنیای اینترنت اصلی ترین راه شناخت شما و کسب و کارتان وبسایت است.

3. یک دست صدا هم داشته باشد بلند نیست!
برای معرفی خود و محصولات یا خدماتتان باید کلمه "فقط" را حذف کنید. فقط اینستاگرام ، فقط وبسایت ، فقط بیلبورد و ...
همه این موارد کنار هم بهترین کارایی را خواهند داشت. شما میتوانید آدرس اینستاگرام خود را در وبسایتتان معرفی کنید و برعکس، همین موضوع باعث رشد این دو بستر خواهد شد و شما صدایی خواهید داشت برای ارتباط با مشتری و افراد.

4. بهروری
قیمت اجاره و هزینه های یک مغازه کم تر است یا راه اندازی وبسایت ؟
درنگاه اول شاید داشتن یک وبسایت قوی هزینه زیادی داشته باشد اما اگر آنرا با روش های فیزیکی دیگر مقایسه کنیم متوجه میشویم میزان بازدهی وبسایت نسبت به هزینه ای که دارد بسیار مقرون بصرفه است. بسیاری از مغازه داران به امید این که روزی به سود خواهند رسید شاید چند ماه اجاره مغازه را از جیب گرداخت کنند درحالی که وبسایت با هزینه ای کمتر و سریع تر شما را به سود می رساند. حال درنظر داشته باشید افرادی که با این که مغازه دارند وبسایت و اینستاگرام خود را هم راه اندازی کرده اند (این یعنی موفقیت)

5. همیشه در دسترس
مشتری شما شاید بخواهد ساعت یک بامداد خریدی انجام دهد (واقعا اتفاق میافتد) ، 2 راه داریم یا باید مغازه یا دفتر را 24 ساعته باز نگه داریم تازه اگر مشتری بتواند در آن ساعت خود را به محل شما برساند، و یا میتوانیم وبسایت را به مشتری معرفی کنیم که خرید را از وبسایت انجام دهد.
وبسایت بستری است که بصورت 24 ساعته برایتان بازاریابی میکند.

6. شناسایی بازار هدف
وبسایت با استفاده از ابزار هوشمند به شما کمک میکند تا مشتریان و بازدید کنندگان خود را بهتر بشاسید. برای مثال از کدام صفحات سایت شما بیشتر بازید شده است؟ افراد از دام موقعیت جغرافیایی به سایت شما مراجعه کرده اند؟ از چه طریق با وبسایت شما آشنا شده اند؟

7. محیط زیست
اگر دوست دار طبیعت هستید و محیط زیست برای شما اهمیت دارد بگذارید این را یادآور شوم که با راه اندازی وب سایت دیگر نیازی به استفاده از بروشور ها، تراکت ها و ... که موجب قطع درختان میشوند نیست.


اگر قانع شدید سوالی بعدی برای شما این است

چگونه سایت خود را راه اندازی کنیم؟

بدیهی است ساخت و راه اندازی یک وبسایت نیاز به تخصص دارد. یادگیری برنامه نویسی بسیار زمان بر است، پس این کار را باید توسط تیم ها متخصص برنامه نویسی انجام دهید.
گام اول این است که تصمیم بگیرید چه نوع وبسایتی میخواهید. وبسایت شخصی ؟ وبسایت معرفی کسب و کار؟ وبسایت فروشگاهی ؟ و...
در گام بعد با شماره 04191014141 داخلی 101 تماس بگیرید، مشاوره رایگان بگیرید و زمانی برای تحلیل و قیمت گذاری هماهنگ کنید و بعد از نهایی شدن قرارداد همه چیز را به آسیاتکین بسپارید.

شرکت آسیاتکین دفتر مرکزی پشتیبانی و فروش آسیاتک در تبریز با سالها تجربه در حوزه کامپیوتر و اینترنت آماده عقد قرارداد با افراد و مجموعه های بزرگ و کوچک جهت طراحی و بهینه سازی وبسایت می باشد.