هرآنچکه باید راجع به مودم Huawei L01s بدانید
۱۴۰۱/۰۳/۰۲
هرآنچکه باید راجع به مودم Huawei L01s بدانید

اگر اسم های متعددی از این مودم شنیده اید، تعجب نکنید چون در کشورهای آسیای شرقی بیشتر با نام Speed Wi-Fi HOME L01s و در برخی دیگر از کشورها هم به نام HWS32 یا HWS32MWA شناخته می‌شود و همچنین از سویی این مودم ،مودم پیشنهادی یکی از بهترین سرویس‌دهنده‌های اینترنت ژاپن به نام au به مشتریان می باشد. این مودم در حال حاضر از مودم های پرطرفدار در بازار ایران و ساخت شرکت هواوی(Huawei) می باشد.

این مودم دو سرویس اینترنت 4G و TD-LTE را با سرعت دانلود 30 الی 80 مگابیت بر ثانیه و آپلود 8 الی 10 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی کرده و قابلیت استفاده همزمان از وای فای را تا 40 کاربر تحت پوشش قرار می دهد.

ارتباط با مودم L01 از دو طریق امکان پذیر است:

  • از طریق کابل شبکه (LAN) : برای انجام اتصالات، شما باید یک سر کابل LAN را به خروجی Ethernet که در پشت مودم قرار دارد متصل و سمت دیگر کابل LAN را به پورت موجود بر روی کارت شبکه سیستم خود وصل کنید .
  • از طریق اتصال وایرلس : رمز وایرلس پیش فرض مودم Huawei L01 در پشت این مودم درج شده است که میتوانید با اتصال به تنظیمات این مودم آن را تغییر دهید.

 

 آنباکس مودم Huawei L01s 

اگر بنا به هر دلیلی از سرعت اینترنت ADSL خود ناراضی بوده و انتظارات بیشتری از سرعت دارید این مودم از طرف شرکت آسیاتکین به شما پیشنهاد شده و می توانید جهت امکان سنجی رایگان مودم Huawei L01s و مشاهده ی تعرفه ها و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر از طریق خدمات اينترنت نسل ٤ ثابت (TD-LTE)  اقدام به بررسی نمایید. 

ما در آسیاتکین طی ویدیویی به آنباکس و بررسی این مودم پرداخته ایم و امید داریم که برای شما مفید واقع شود.