ابزارهای کاربردی گوگل را بیشتر بشناسیم
۱۴۰۱/۰۳/۰۴
ابزارهای کاربردی گوگل را بیشتر بشناسیم

گوگل ابزارها و زیرمجموعه های تخصصی و غیرتخصصی متنوع و زیادی دارد که در زندگی روزمره خیلی کاربردی هستند تصمیم گرفتیم تو این مقاله چندتا از این ابزارها را معرفی کنیم:

Snapseed

از اپلیکیشن های حرفه ای و کامل ادیت عکس که از زیر مجموعه ی گوگل می باشد.این ابزار امکانات گسترده ای برای ادیت عکسهای شما در اختیارتان قرار می دهد.

Google Tasks

با این ابزار خیلی راحت می توانید کارهای خود را مدیریت،ضبط و ویرایش کنید.یکی از مزیت های اصلی این ابزار توانایی همگام سازی با همه ی گجت های شما است.

Google Lens

با استفاده از این ابزار می توانید متن های عکس رو اسکن، کپی و ترجمه کنید،تصاویر مشابه با تصویر مورد نظر خود پیدا کنید و یا گیاه ها و حیوانات را شناسایی کنید.

Google Slider

با این ابزار امکان ساخت اسلایدهای زیبا به صورت آنلاین و ارائه ی آنها با هر دستگاهی وجود دارد که می توانید با دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

Google Family Link

این ابزار امکان هدایت کودک و نوجوان شما را حین جستجو در فضای مجازی در اختیارتان قرار می دهد.برای مثال می توانید مدت زمانی که صرف اپ های مختلف می شود را ببینید و محدودیت زمانی برای استفاده از گوشی مشخص کنید.

Google Authenticator

این ابزار کدهای ورود دو مرحله ای ایجاد کرده و امنیت بیشتری برای ورود به حساب های کاربری فراهم می کند.

Google Find My Device

اگر نگرانید که گوشی یا ساعت هوشمند خود را گم کنید با استفاده از این ابزار می توانید گجت های خود را پیدا، قفل و فرمت کنید.

امید دارم که این مطلب براتون مفید واقع شده باشد.