اخبار
adsl vdsl
بهترین اینترنت در تبریز
۱۴۰۱/۰۲/۱۰
بهترین اینترنت در تبریز

بهترین اینترنت در تبریز تعریف بهترین برای افراد متفاوت است. برای مثال شاید بهترین اینترنت برای یک کربر خانگی که استفاده ساده ای مانند وب گردی و شبکه های اجتماعی دارد با یک گیمر و یا یک شرکت که برای انجام امور اداری خود به اینترنت نیاز دارد متفاوت باشد. قبل از این که بخواهیم از بین شرکت های ارائه دهنده اینترنت انتخاب کنیم، باید به این نکته توجه کنیم که چه نوع سرویس برای ما لازم است؟ با چه سرعتی ؟ کدام موارد هنگام انتخاب سرویس اینترنتی برای شما مهم است؟ اگر بخواهیم ارائه خدمات اینترنتی در کشور را تقسیم بندی کنیم به چهار دسته کلی خواهیم رسید اینترنت در بستر سیم مسی اینترنت در بستر فیبر نوری اینترنت در بستر سیمکارت اینترنت در بستر رادیویی آسیاتک با داشتن امکان سرویس دهی بروی تمامی موارد بالا کاملترین سبد محصول را در سراسر کشور ارائه میدهد. اما کدام یک از موارد بالا برای شما مناسب است ؟ برای کاربران خانگی سرویس های ADSL2+/VDSL که در بستر خط تلفن ثابت ارائه میشود و همچنین سرویس های TD-LTE/4G که در بستر سیمکارت ارائه می شود مناسب است. در شهر های بزرگ مانند تهران، تبریز ، اصفهان ، شیراز ، مشهد و ... تمامی سرویس ها قابل ارائه می باشد. و در دیگر شهر ها نیز حداقل دو مورد از سرویس های ذکر شده قابل ارائه می باشد. برای سازمان ها، ادارات، شرکت های بزرگ و کوچک سرویس های رادیویی به دو صورت اشتراکی/اختصاصی و همچنین سرویس های TD-LTE/4G با توجه به پهنای باند بالا مناسب خواهد بود. بعد از انتخاب این که کدام سرویس برای شما مناسب است باید به خدمات ارزش افزوده شرکت ها دقت کنید. برای مثال باشگاه مشتریان آسیاتک تخفیف های ویژه ای برای اعضای خود فراهم میکند، پشتیبانی نیز یکی از مواردی است که در هنگام انتخاب شرکت اینترنتی باید به آن توجه کرد. آسیاتکین دفتر مرکزی پشتیبانی و فروش آسیاتک در استان آذربایجان شرقی می باشد که مانند دیگر استان ها در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی مشکلات کاربران آسیاتک است. قبل از خرید می توانید با شماره 04191014141 داخلی 1 تماس گرفته و مشاوره رایگان جهت انتخاب سرویس دریافت نمایید.

ثبت نام اینترنت آسیاتک
۱۴۰۱/۰۲/۰۶
ثبت نام اینترنت آسیاتک

ثبت نام اینترنت آسیاتک در حال حضر یکی از پرطرفدارترین روش های اتصال به اینترنت سرویس های ADSL2+ می باشد که بطور عامیانه ADSL نامیده می شود. دلیل این که ADSL طرفداران زیادی دارد اول از همه قیمت می باشد. با وجود افزایش قیمت اینترنت در سال 1401 همچنان این سرویس قیمت پایین تری نسبت به بقیه روش ها مانند اینترنت سیم کارت ، سرویس های رادیوئی و ... دارد. نسل بعدی این سرویس VDSL خواهد بود که پیشنیاز استفاده از این سرویس داشتن خطوط فیبر نوری می باشد، به عبارتی خط شما باید در بستر فیبر نوری باشد تا بتوانید از سرویس VDSL ستفاده کنید. با توجه به این که درصد عظیمی از خطوط تلفن شهری همچنان در بستر سیم مسی می باشند، در حال حاضر ADSL همچنان بیشترین نقش در تامین اینترنت افراد را دارد. آسیاتک برترین اپراتور اینترنت ثابت در کشور با پوشش دهی سراسری آماده پاسخ به نیاز هموطنان عزیز می باشد. جهت ثبت نام سرویس ADSL کلیک کنید درصورتی که خط شما در بستر فیبر نوری میباشد با شماره 04191014141 داخلی 1 تماس حاصل فرمایید.

بزودی ، سرویس دهی آسیاتک به خطوط فیبر نوری
۱۴۰۰/۰۸/۰۴
بزودی ، سرویس دهی آسیاتک به خطوط فیبر نوری

پیرو تفاهم نامه فی ما بین آسیاتک و مخابرات ، بزودی در استان آذربایجان شرقی تمامی مشترکینی که دارای خطوط فیبر نوری می باشند امکان خریداری سرویس اینترنت از آسیاتک را خواهند داشت ، این تفاهم نامه در قالب بیت استریم بوده و بدین نحو معضلات خرید سرویس برای مشتریان عزیز آسیاتک در این استان برطرف خواهد شد.